سوالات متداول

اگر می‌خوای در مسابقه شرکت کنی، باید یک سفره‌ی هفت‌سین در سایت پچ‌پچ به آدرس norooz.mypechpech.com بسازی. برای ساخت سفره‌ی هفت‌سین، باید ۱۵ تا کارت متفاوت از بسته‌های کروسان‌های پچ‌پچ پیدا کنی. با ثبت ۱۵ کارت یکتا در سایت، سفره‌ی هفت‌سینت کامل می‌شه.
در کروسان‌های ۶۰گرمی پچ‌پچ با طعم‌های شکلاتی، فندقی و توت‌فرنگی که از تاریخ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ به بعد تولید شدند، می‌تونی کارت‌های مسابقه رو پیدا کنی.
چاپ کارت‌های مسابقه مخصوص بسته‌بندی غذاییه. این کارت‌ها تحت شرایط خاص و بهداشتی در انبار مواد اولیه نگهداری می‌شن. گذاشتن این کارت‌ها در بسته‌بندی مواد غذایی نیاز به مجوز از بهداشت داره، پچ‌پچ این مجوز رو گرفته و می‌تونی با خیال راحت کروسان‌های پچ‌پچ رو نوش جان کنی.
بله، برای شرکت در قرعه‌کشی باید حتما سفره‌ی هفت‌سینت رو کامل کرده باشی. با ثبت کارت‌های کمتر، امکان شرکت در قرعه‌کشی وجود نداره.
می‌تونی در شبکه‌های اجتماعی یا در بین دوستات دنبال کسی بگردی که کارت تکراریت رو لازم داشته باشه و بخواد کارتی رو باهات تعویض کنه. از بخش «تعویض» مسابقه، از اعتبار داشتن کد کارت دوستت مطمئن شو و زودتر #نوروزتوبساز
بله. اگر سفره‌ی هفت‌سین اول رو ساختی و دوست داری شانس بیشتری در مسابقه داشته باشی، می‌تونی با شماره‌تلفنی جدید، ساختن سفره‌ی هفت‌سین بعدی رو شروع کنی.
تا آخر فروردین ۹۸ وقت داری سفره‌ی هفت‌سینت رو بسازی و بعد از اون، امکان ثبت کارت‌ها در سایت وجود نداره.